Lajme

10 njerëz qe nuk mund ta besoni se vërtetë egzistojnë, numri 8 është shokues!

Mire se vini ne boten magjike të youtube ku çdo gjë është me klikime dhe çdo klikim sjell para.

Njihuni me 10 personat me te cuditshem qe permes cudise se dukjeve te tyre ose shprehive kane fituar shume para, kjo tregohet ne baze te klikimeve ne youtube…

1. Curvy Mikel Ruffinelli ka kofshet me te medha ne bote.

Asaj vertet i duhen parate sepse si ne aeroplan ashtu edhe ne tren asaj i duhet te paguaje dy bileta.

Nena e kater femijeve thote qe nuk e ka ndermend te humb peshe pasiqe ajo ne Youtube vlen 96.695 $.

2. Thin Michele Koebke ka zvogeluar belin e saj nga 60cm deri ne 49cm duke veshur nje korset cdo dite per tre vite.

24 vjecarja Berlinase ka thene se do te mbaje korset deri kur te arrije ne 38 cm pasi ajo deshiron te duket si idoli i saj, amerikanja Cathie Jung.

Youtube: $81,749

3. Kajol Khan eshte nje vajze Indiane 8 vjecare e cila shoket me te ngushte i ka gjarperinjte edhe pse eshte kafshuar nja nje gjarper.

Khan deshiron te behet si babai i saj, te ze gjarperinjte me dore, pastaj kush thote se asaj i duhet te punoje kur te rritet me kete rang te klikimeve.

Youtube:88.852$

4. Modelja me e gjate ne bote Elisany da Cruz Silva me ne fund ka gjetur dashurine e jetes se saj.

Dashuria me te vertete qe nuk ka kufi.

Youtube: 74,379

5. Njihuni me njeriun nga India Pakkirapp Hunganundi i cili ha balte dhe tulla dhe thote qe atij aspak nuk i krijon probleme ne shendet varesia dhe shprehia e tij.

You tube: 21,574$

6. Simon and George Cullen jane dy bineqte qe kane veti vampiresh.

Ata pos qe kane dhembe te mprehte dhe jane shume te zbehte,assesi nuk guxojne te rrijne ne diell dhe as te djersijne sepse lekura e tyre fillon behet me fluska.

Perndryshe ata kane nje jete normale.

You tube: 46,158$

7. Piyah Martell vajza tranvestite qe lindi ne Kaliforni dhe e dinte nga mosha e hershme se ajo ishte nje grua ne trup te mashkullit, pos qe ec ne duar ajo edhe ka nje ze te mrekullueshem.

You tube: 25.186$

8. Charlotte Garside eshte vajza me e vogel ne bote dhe eshte vetem 7 vjet dhe peshon sa nje lepur, vetem 9 kg.

Charlotte mundohet te kete jete normale dhe shkon ne shkolle, ajo gjithashtu ka kujdesin dhe dashurine e familjes nga prinderit dhe motrat e saja.

You tube:30.870$

9. Njihuni me ciftin me te cuditshem ne bote.

Ata i pelqejne aq shume vampiret saqe kane vendosur te sillen si ata.

Cifti anglez pijne gjakun e njeri-tjetrin dhe hane mish te gjalle.

Shpresojme qe hobin e tyre do ta mbajne per veten e tyre.

You tube:8918$

10. Kanadezja Winni Harlow eshte modele e cila njihet per semundjen e lekures se saj qe quhet Vitiligo qe e ka nga mosha 4 vjecare.

Ajo u be zedhenese e kesaj semundjeje dhe deshmoi qe semundja asnjehere nuk mund t’ia ndalon karrieren e modelizmit dhe menyren e jeteses./InfoKosova/

You tube: 14.000$

Shiko Videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button