Lajme

19 vjeҫarja nga Deҫani ishte studente e dalluar, shokët e saj përlotën të gjithë me fjalët për të

Mëngjesin e ditës së djeshme është gjetur pa she nja jetë një vajzë 19-vjeçare nga fshati Gllogjan i Komunës së Deçanit. H.M ishte studente e Universitetit “Haxhi Zeka” në fakultetin Juridik në Pejë, shkruan ORAinfo.
Lajmin për vd ekjen e saj e përjetuan thellë edhe kolegët dhe shokët e saj nga fakulteti.
Ata njoftuan se H.M ishte studente e shkëlqyer, me notë mesatare 9.2. “H. e shpërbeftë Allahu me xhennet dhe familjes së saj i dhuroftë forcë në leh tësimin e kësaj dhi mbje”- shkruajtën kolegët e saj.

Source link

Back to top button