Magazina

52 vjeçe, por shikojani gjoksin

Salma Hayek është një nga aktoret meksikane më të njohura në botë.

Por, edhe pse 52 vjeçe, ajo ka një trup të mrekullueshëm.

Këtë gjë aktorja e ka dëshmuar përsëri përmes rrjetve sociale.

Në Instagram, Salma ka hedhur një fotografi dhe dukej sikur gjoksi i saj do të shpërthente.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button