Lajme

53 vjeçari shqiptar ekzekutohet me armë në hotel

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje e këtë hërë në Lac të Kurbinit.

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në një hotel në këtë zonë.

News24 raporton se i vdekur ka mbetur një 53 vjecar. Ngjarja ka ndodhur në hotel në aksin rrugor që lidh Lezhën me Mamurrasin.

Në sheshin para një hoteli në aksin rrugor Lezhë – Mamurras, ka hyrë një person i padentifikuar dhe ka qëlluar me armë zjarri, duke e lënë të vdekur në vend 53 vjecarin.

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje e këtë hërë në Lac të Kurbinit.

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në një hotel në këtë zonë.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se i vdekur ka mbetur një 53 vjecar. Ngjarja ka ndodhur në hotel në aksin rrugor që lidh Lezhën me Mamurrasin.

Në sheshin para një hoteli në aksin rrugor Lezhë – Mamurras, ka hyrë një person i padentifikuar dhe ka qëlluar me armë zjarri, duke e lënë të vdekur në vend 53 vjecarin.

Mësohet se përvec viktimës, në vendngjarje ka edhe një të plagosur.

Mësohet se përvec viktimës, në vendngjarje ka edhe një të plagosur.

Burimi

Back to top button