Lajme

A e keni parë çfarë ka bërë Yll Demaj për gruan e tij

Ndër këngëtarët që arriti të dhezë e të bëjë boom me projektet e tij është Yll Demaj.

Këngëtari që në këto vitet e fundit ka arritur të japë maksimumin prej vetes dhe të tregojë se çfarë janë këngët dhe bashkëpunimet e mira.

Jo vetëm kaq, Ylli ka goditur dhe me performancat e tij, duke bërë që çdo moment të kthejë na atmosferë të paharrueshme, si në mbrëmje ashtu në ahengje familjare.

Me një fjalë po përmendet nga çdo i dyti njeri, me shumë mund, sakrificë e punë të palodhshme.

Siç mund ta shihni edhe po të shkruajmë një roman për artistin nuk mjafton sa i përket jetës profesionale, por edhe për atë private nuk është se nuk kemi çfarë të flasim.

Ylli, është i plotësuar dhe i përmbushur mjaft shumë në këtë pjesë, ku gëzon një familja të shëndetshme dhe të lumtur.

Shkaku i punës dhe angazhimeve e dijmë që jo shumë shpesh mund ta gjejmë pranë tyre, por ai ka gjetur një tjetër mënyrë se si ta shuajë mallin për të, e veçanërisht për gruan.

Ylli edhe kur pin kafen, vendos fotografinë e përbashkët me gruan përmbi kafe. Kaq dashuri dhe mall që ndjen për të. /Kosovarja/

Shiko Videon:

Back to top button