Magazina

A është sezoni i fundit i Përputhen, Olsa i kthehet ‘keq’ komentueses

Olsa Muhameti është treguar mjaft e suksesshme me emisionin e dashurisë Përputhen.

Mirëpo duket që kur filloi Big Brother Vip shikueshmërie e Përputhen është ulur pak.

Kjo ka bërë që dikush ta pyes Olsen se a është sezoni i fundit i Përputhen.

”Më fal si mundet një program kaq i suksesshëm të mbyllet, sigurisht që do ketëë” ishte përgjigja e saj.

Surpriza e radhës, Olsa Muhameti zbulon çfarë do të ndodhë në ‘Përputhen’

Autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Pardon my French” në Top Albania Radio.

Ndër të tjera, ajo foli për rikthimin e Mevlanit dhe Anës në programin e dashurisë.

Olsa sqaroi arsyet e këtij rikthimi si dhe zbuloi një tjetër lajm, autorja tha se në vijim do të rikthejë edhe dy konkurrentë të tjerë të këtij sezoni.

“Pse mos t’i rikthenim?! Unë kam thënë që nuk ka asnjë ish anëtar në shtator sepse po i kërkonin të gjithë, ndërsa rikthimi i tyre në janar nuk e kompromenton programin, sepse janë disa ish personazhe me të cilët publiku është lidhur, të cilët nuk ishin përputhur deri tani.

Dy personazhet që kam menduar fillimisht ishin Mevlani dhe Ana, Ana sepse nuk arriti ta bëjë deri në fund rrugëtimin e saj dhe Mevlani për të kundërtën sepse ishte pjesë e të gjithë sezonit dhe nuk arriti ta gjejë dashurinë.

Hyrja e ish anëtarëve të “Për’puthen” nuk mbaron këtu, kemi menduar të rikthejme edhe dy të tjerë, që kanë qenë pjesë e këtij sezoni mendoj që çdo sezoni i duhen rikthime”, u shpreh ajo.

Antonia Gjoka ka postuar një fotografi të re.

Ajo është veshur me një fustan të kuq të hapur tek pjesa e këmbëve.

Zeshnkania duket mjaft atrktive me këtë futan.

Duke vënë në pah kështu këmbët superseksi që ka./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button