Magazina

A ju ka marrë malli për Bubulina Krasniqin? Ja si duket sot!
“Elementi i 5-të” është vetëm një nga hitet e Bubulina Krasniqit, dikur këngëtare mjaftë e njohur.

Bubulina, motra e Teutes e Memli Krasniqit, dukej se është e lindur për skenë, por në kulmin e karrieres, vendosi të largohej.

Krasniqi, nisi një punë zyrtare, u martua dhe krijoi familje, andaj prej vitesh rri larg muzikës dhe jetës publike, shkruan “Kosovarja”.

Ka kohë që nuk e kemi parë, ama ajo nuk paska ndryshuar fare dhe kjo dëshmohet përmes kësaj foto të postuar nga mikja e saj, Vlera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button