Magazina

A po e pëlqen nëna e DJ Dagz Einxhel Skiren për nuse?

Dj Dagz është nga qyteti i Vushtrisë, ndërkaq një pjesë të jetës së tij bashkë me familjen e ka jetuar larg Kosovës, ai ka rrëfyer edhe në “Big Brother VIP” se ka pasur një jetë jo edhe aq të lehtë, por që ja ka dalë gjjthmonë mbanë.

Në aventurën e tij në “Big Brother VIP”, ai ka krijuar një marrëdhënie me bukuroshen e ekranit, Einxhel Skira, me të cilen lidhja po ecë në rrugë të mirë.

Einxhel, është një vajzë ekrani mjaftë provokuese, por që vushtriasi po e do ashtu siç është.

E, prindërit a do tia duan Einxhelin tekanjoze dhe që i pëlqen që gjoksin ta mbajë më shumë jashtë?

Media zvicerane nxjerr fotografinë e Dagzit dhe Einxhelit në shtrat dhe bën pyetjen befasuese?

Big Brother VIP është pa dyshim një nga spektaklet më të komentuara tashmë në opinion dhe mediat shqiptare. E mesa duket influenca e një spektakli të tillë, ka arritur që të zhvendoset edhe në mediat e shteteve të perëndimit.

Kjo pasi gazeta e famshme zvicerane 20 Minuten në një postim fotografish në Instagram, ka publikuar një imazh të dy prej banorëve të Big Brother VIP Albania, përkatësisht atë të çiftit Einxhel dhe DJ Dagz.

Mënyra se si kjo fotografi ka përfunduar aty është se mediumi në fjalë i kishte pyetur lexuesit e tij, se çfarë pëlqejnë të shikojnë në ekran, por që iu vjen turp që e shikojnë?

Përgjigjet kanë qenë nga më të ndryshmet: Një nga ta është shprehur se i vjen turp që shikon ngjarje si “Guilty Pleasure” që ka të bëjë me veprimet e njerëzve që janë të turpshme, teksa një tjetër ka thënë se është seriali për fëmijë “Dragon Ball”, të cilin turpërohet që e shikon akoma, me siguri shkaku i moshës.

Ndërkohë, një prej lexuesve të “20 Minuten” me siguri shqiptar, duket se ka dhënë si përgjigje spektaklin Big Brother VIP, si një spektakël që e shikon, por që i vjen turp që e shikon për shkak të përmbajtjes ose formatit.

“Cila është kënaqësia juaj fajtore? Nga ana tjetër, një psikolog biznesi mendon se njerëzit duhet t’iu qëndrojnë besnikë kënaqësive të tyre fajtore. Por shumë heshtin nëse do të zbulohej se u pëlqen të shikojnë një telenovelë. E njëjta gjë vlen edhe për lojërat, librat ose muzikën”, ka shkruar mediumi zviceran në postimin e fotografive, që japin përgjigjet e ndjekësve të tij. /Telegrafi/

Dyshja po e kalojnë shumë mirë me njëri-tjetrin brenda shtëpisë.

Dj Dagz dhe Einxhel, janë çifti i dytë i krijuar brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Ata krahas qëndrimit së bashku në shtëpi po kalojnë kohë edhe në suitë teksa së fundmi janë publikuar disa video ku shihen së bashku në shtrat.

Ndërkohë, Dagz i dhuron puthje dhe përqafime partneres së tij.

Kujtojmë se, mbrëmë Einxhel ishte e eleminuara e radhës nga shtëpia, megjithatë asaj iu mundësua rikthimi me biletë kthyese, ku tashmë Einxhel mund ta vazhdojë lojën po ashtu edhe lidhjen me Dagz.

Ndryshe, të nominuarit e radhës për të premten janë Iliri, Arbri dhe Eltioni. /Lajmi.net/

Publikohen pamje të reja nga momentet intime te Dagz dhe Einxhel

Dyshja e Big Brother po kalojnë momente romantike së bashku.

Edhe pse të nominuar, Einxhel dhe Dagz nuk po e mendojnë shumë eliminimin.

Ata kanë zgjedhur të kalojnë kohën së bashku në përqafimin e njëri-tjetrit duke mos i kursyer edhe puthjet.

Së fundmi, Einxhel dhe Dagz kanë fjetur sërish bashkë në suitë teksa edhe mëngjesi i ka zënë aty duke u përqafuar.

Ndryshe, të dy banorët bashkë me Ilirin janë të nominuar dhe nuk dihet se kush do ta lërë sonte shtëpinë.

Kujtojmë se, javën e kaluar u eliminua, Meridian Ramçaj i cili më pas vijoj me deklarata interesante rreth banorëve, gjithashtu edhe spektaklit./Lajmi.net/

A po planifikojnë Dagz dhe Einxhel fëmijën e tyre të parë?

Dagz dhe Einxhel po shijojnë romancën e tyre të dashurisë.

Dj kosovar ishte ai i cili i pari ka shfaqur pëlqimin për gazetaren nga Shqipëria, Einxhel Shkira.

Ndonëse janë goxha të ndryshëm sa i përket personalitetit, por dyshja po duket se kanë gjetur gjuhën e përbashkët.

Pas shumë përpjekjeve të Dj Dagz për ta bërë për vete vajzën më të ashpër aty brenda, më në fund ia doli.

Gjërat mes tyre kanë filluar të thellohen aq sa shpesh edhe po planifikojnë të ardhmen së bashku.

Së fundmi është Dagz i cili ka pyetur Einxhel se a do bënte një fëmijë me të teksa ajo u përgjigj shkurtimisht duke nënkuptuar se po, por se si do shkojnë gjërat pas datës 18 shkurt mbetet për tu parë./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button