Magazina

“A u ndrrove mo se po t’vjen era”, Dagz reagon për fjalët e Ilirit e quan psikopat

Dj ka biseduar me banorët e rinj, teksa fliste me Egzonën, Xheisarën dhe Eltionin theksoi disa veprime që atij nuk i kanë pëlqyer.

Njëri nga banorët që e kanë penguar ka qenë Iliri i cili iu ka drejtuar banorëve me fjalë jo edhe të duhura.

“Tunde gjoksin qysh po t’dridhet”, fjalët me të cilat iu drejtua Iliri Beniadës, gjithashtu edhe Meridianit: “A u ndrrove mo se po t’vjen era”.

Këto i kanë lënë përshtypje Dagz i cili tha se nuk do ia thoshte ndonjëherë ndonjë personi.

Shiko videon teksa bisedon me banorët./Lajmi.net/

“Ma mirë ish kon t’i kishe hi shkurt”, Dagz ka një sugjerim për Arbana Osmanin dhe nuk pritej kjo

Kjo ka ndodhur primen e së martës, teksa, Arbana Osmani po zbulonte të eliminuarin e javës, Dagz qëndronte pranë Einxhel.

Ndërkohë, moderatorja mori zarfin dhe si çdo prime bashkë me gongun në prapavijë, ajo tha: “Publiku ka vendosur se banori që heq dorë nga çmimi i madh është”, theksojmë se gjithë këtë fjali, Arbana e ndjek me pauza duke shkaktuar paksa edhe stres tek banorët.

Dhe siç duket, kjo gjë ka ndikuar te Dagz i cili i sugjeron moderatores t’i bie më shkurt. “Ma mirë ish kon t’i kishe hi shkurt, veç nejse”, thotë Dagz.

Kujtojmë se, Einxhel u eliminua të martën por iu mundësua vazhdimi i qëndrimit në shtëpi me anë të biletës kthyese.

Shiko videon e plotë nga minuta e 20:04./Lajmi.net/

‘Jam bërë pishman që preka të gjelbërt’, Dagz i ‘penduar’ që ka vazhduar qëndrimin në shtëpi

Një lojë sot është zhvilluar në shtëpinë e BBV-së.

Dagz ishte ai që e prishi pak këtë lojë duke treguar vendin e gjërave të fshehura.

Einxhel është shfaqur shumë e mërzitur ditën e sotme e Dagz-i ndjehej fajtorë se kjo gjë ndikoi tek ajo, ai u tregua i penduar që kishte prekur të gjelbërtën për të vazhduar qëndrimin në shtëpinë.

Einxhel tha se mërzitja nuk ka të bëjë asgjë me të dhe se ajo është shumë e lumtur që ai qëndron aty.

Einxhel mbrëmë u eliminua por fal biletës kthyese ajo u rikthye në shtëpi.

Por ajo nuk po duket edhe aq e lumtur si më parë pasi edhe sot deklaroi se ka humbur krenarinë e saj me rikthimin në shtëpi./Lajmi/

Nuk duan të ja dinë për kamerat brenda shtëpis, publikohen momente intime në shtrat te Dagz dhe Einxhel

Dyshja po e kalojnë shumë mirë me njëri-tjetrin brenda shtëpisë.

Dj Dagz dhe Einxhel, janë çifti i dytë i krijuar brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Ata krahas qëndrimit së bashku në shtëpi po kalojnë kohë edhe në suitë teksa së fundmi janë publikuar disa video ku shihen së bashku në shtrat.

Ndërkohë, Dagz i dhuron puthje dhe përqafime partneres së tij.

Kujtojmë se, mbrëmë Einxhel ishte e eleminuara e radhës nga shtëpia, megjithatë asaj iu mundësua rikthimi me biletë kthyese, ku tashmë Einxhel mund ta vazhdojë lojën po ashtu edhe lidhjen me Dagz.

Ndryshe, të nominuarit e radhës për të premten janë Iliri, Arbri dhe Eltioni. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button