Lajme

A ua merr mendja se kush janë këto dy vajzat në fotografi?

A ua merr mendja se kush janë këto dy vajzat në fotografi?

Të dyja vajzat në fotografi sot janë të njohura dhe shpesh zënë vend në media rozë.

Vajzat në imazh, janë Anita dhe Lola Haradinaj.

Anita feston sot ditëlindjen e 40-të dhe mori urime të shumta.

Edhe motra e saj, Lola e ka uruar por në të njëjtën kohë ajo ka publikuar edhe një fotografi kur kanë qenë fëmijë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button