Magazina

Ada e Përputhen ekspozon linjat trupore, e ‘zjarrt’ në këtë video
Iriada konkurrentja e Përputhen po përfolet mjaft shumë për linjat trupore.

Ajo ndonjëherë gjykohet duke i thënë se ka ndërhyrje edhe në fytyrë edhe në trup, shkruan InfoKosova.

Mirëpo pavarësisht kësaj ka shumë prej përcjellësve që e duan kështu sic është.

Së fundmi postoi një video nga studio e Përputhen dhe duhet mahnitëse./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button