Magazina

Adelina Tahiri del pa të brendshme

“Përgjithmonë” është projekti i saj i fundit muzikor dhe pas tij heshtje në karrierë.

Ku është, çfarë po bënë, e çfarq po thotë Adelina?

Këngëtarja po mirret me jetën e saj privatë, foto, por edhe biznes.

Adelina po jeton e lumtur në krahët e të shoqit dhe djalit të saj, ndërkohë që gjatë gjithë kohës poston në rrjete sociale.

Në këto foto me kostum të bardh, shihet se Adelina është pa sytjena.

Mjaftë “hot”, por edhe guximshëm!/kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button