Magazina

Adelina Tahiri nga tregon se si duket nga prapa, dëshpëron me pamje

Këngëtarja nga Maqedonia Adelina Tahiri, shpesh herë behët pjesë e mediave rozë.

Ajo njihet për zërin, stilin dhe format e saj të cilën e bene të veçantë, shkruan infokosova.

Në këtë fotografi të publikuar nga vetë këngëtarja, Adelina shihet se nuk i ka të pasmet aq bombastike sa mundohet të i paraqesë.

Vlerësojeni vetë./Infokosova/

Back to top button