Magazina

Adrola Dushi pa të brendshme, ky është veprimi i Capital T

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, ka publikur një fotografi ‘hot’.

Ajo postoi në llogarinë e saj në Instagram, një foto ku shihet pa te brendshme dhe trupin vendosi ta mbulojë me xhaketë.

Kjo foto u pëlqye shumë nga të gjithë, por pëlqimi i Capital T mori gjithë vëmendjen pasi dyshja flitet se janë në një lidhje dashurie edhe pse asnjëherë nuk e pranuan.

Përndyshe, Adrola njihet si një nga femrat më të bukura shqiptare./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button