Magazina

Adrola Dushi pozon krejtësisht pa rroba në vaskë

Modelja shqiptare, Adrola Dushi ka marrë gjithë vëmendjen mediatike.

Ajo ka postuar një foto në vaskë.

Adrola shihet pa asnjë rrobë në trup teksa vëmendjen kryesore e ka marrë bukuria e saj tërheqëse.

Adrola është një emër shumë i komentuar edhe për jetën e saj private, veçanarisht kur bëhet fjalë për reperin Capital T.

Adrola Dushi më provokuese se kurrë

Adrola Dushi është njëra ndër modelet më të komentuara por edhe më të dashura të publikut shqiptar por jo vetëm.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet mjaft shumë, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi në një fotosesion që ka realizuar Adrola.

Ajo duket tejet bukur, duke vënë kështu në pah bukurine që ka.

Adrola Dushi mahnitëse në fotot e reja

Adrola Dushi është ndër vajzat më të bukura shqiptare.

Ajo për nder të 28 Nëntorit ka realizuar disa foto ku duket tejet mahnitëse.

“Është gjithmonë një shkëlqim ndryshe kur feston dhe gëzon për vendin tënd.

Shqipëri të mbaj me vete ♥️🖤”, ka shkruar ajo.

Fansat ia urojnë fejesën me Adrola Dushin, flet Capital T

Sot në faqen zyrtare të Capital T-së në Facebook, është ripostuar fotografi krah modeles shqiptare Adrola Dushi, e cila gjatë verës së kaluar ishte pjesë e një klipi të tij.

Fansat menjëherë e uruan për fejesë me të, duke i uruar më të mirat çiftit.

Pas komenteve të shumta, reperi u përgjigj duke iu treguar se ka qenë stafi i tij i cili ka postuar këtë imazh për ta rikthyer këngën.

“kur t’fejona pernime ma boni perhajr 😂 , kjo foto u postu nga stafi im cilt e menaxhojn faqen time ju faleminderit”, shkroi reperi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button