Lajme

Afërdita zbulon barkun e fryrë e veshur në bluzë të shkurtër

Modelja shqiptare disa ditë më parë tregoj që është në pritje të ëmbël.

Që nga ai moment, të gjithë janë me sy e vesh kah ajo duke përcjell çdo lëvizje të saj.

Duke gëzuar një trup me linja perfekte, kureshtje të madhe ka zgjuar se si duket tani, pasi barku sigurisht i është fryrë.

Ajo publikoj një selfie para pasqyrës, e cila e veshur në bluzë të shkurtër reklamoj barkun i cili po duket pak i fryrë.

Kujtojmë që dyshja pritet të bëhen prindër në mars të vitit 2021, dhe gjinia e foshnjës është djalë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button