Lajme

Agim Veliu: Albin mos u tut se unë nuk punoj me inate!

Agim Veliu: Albin mos u tut se unë nuk punoj me inate.

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka folur pas votimit të Qeverisë Hoti.Veliu ka thënë se nuk punon me inate dhe me revanzhe siç pretendon ai që kanë bërë nga Vetëvendosje dhe Albin Kurti.

Veliu ka thënë se pozita e tij prapë në kabinet nuk është revazh por zbatim i politikave partiake.

Source link

Back to top button