Lajme

Aida Shtinon reagon ndaj mjekëve shqiptar: Si ua bëni atë pacientëve me Covid-19, i keni trutë në kokë a jo?

Gazetarja e njohur Aid Shtino, me anë të një postimi në Facebookun e saj, ka bërë një reagim të fortë ndaj mjekëve që po luf tojnë me koronavirusin.

Shtino ngre pyetjen pse nuk u lejohet të infektuarve telefoni, teksa u drejtohet Manastirliut, Piperos e gjithë të tjere që i quan kompani.

Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me turmen e terburar , qe do tiu versulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne kavie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo polici, po as ushtri nuk i ben dot zap”, shkruan e revoltuar Shtino.

Reagimi

A mundet tiu bej nje pyetje doktoreve tane te “çmuar”
Perse nuk ju lejojne te semureve me covid qe jane te shtruar ne spital telefon..??????

Kush eshte arsyeja , qe nuk i lejojne te flasin me te afermit e tyre…?????? A jeni ne terezi ti Ministre Manastirliu dhe ti Kryetare Komitetit Rakacolli me Pipero e kompani …..??????
A i keni trute ne koke, apo ju kane vaksinuar juve perpara, se qe te jeni kaq te pashpirt nuk ma priste mendja kurre…..😠😠😠😠😠
A do ta mbani dot turmen kur tiu versulen, sepse po ju ” zhduken” te afermit!!!!!!!!

A jeni ne dijeni se cfare jeni duke bere ?????????? A i keni trute ne koke ju doktoresha a keni femije e prinder ne shtepi ju ?????????? Kush eshte arsyeja qe nuk ju lini telefon kush?????? Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me turmen e terburar , qe do tiu versulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne ka vie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo p olici, po as u shtri nuk i ben dot zap..

Back to top button