Lajme

Aksident i rëndë në Baballoq të Deçanit, dyshohet për një viktimë (FOTO)

Në fshatin Baballoq të Komunës së Deçanit ka ndodhur një aksident i rëndë dhe dyshohet për një viktimë.

Si pasojë e aksidentit njëra nga veturat ka përfunduar poshtë rrugës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe zjarrfikësit, dhe Policia e Kosovës.

Pas pak do t’iu sjellim detaje shtesës lidhur me rastin.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button