Lajme

Aksident i rëndë në këtë Komunë, plagosen tre persona!

Një aksident ka ndodhur në mesditë në afërsi të fshatit Labinot Fushë dhe tre persona janë plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në aksin Elbasan – Librazhd.

Makina me të cilën udhëtonin tre të plagosurit ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në Labinot Fushë./syri.net

 

Burimi

Back to top button