KosovëKronika e zezëLajme

Aksident i rëndë, përplasen dy vetura (Video)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çasteve në Velani të Prishtinës.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, njëra prej tyre taksi.

Dëmet materiale sipas videove që kanë dërguar lexuesit e IndeksOnline janë të konsiderueshme ndërsa ende nuk ka info për të lënduar.

Policia e trafiku ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin./IndeksOnline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button