Lajme

Aktori i njohur reagon pas martesës së Rexhepit: Me paret e vitrave, kërk në muaj t’mjaltit!

Pas martesës së Kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepit me një vajzë për të cilën thuhet se është 50 vjet më e re, kanë filluar reagimet në internet.

Aktori i njohur nga Tetova, Hasim Memishi i njohur më nofkën “Sopi”, shkruan Indeksonline.

Ai ironizoi me martesën e tyre, ku tha se me paret e vitrave çifti do të shkojnë në muaj të mjaltit.

“Me paret e fitrave kërkkk n’muj t’mjaltit!”, ka shkruar ai.

Me paret e fitrave kërkkk n'muj t'mjaltit!😀😃😃

Publiée par Hasim Memishi Sopi sur Samedi 23 mai 2020

Kujtojmë që Rexhepi ka tërhequr 1 milion euro para kesh nga Bashkësia Islame e Maqedonisë. Nuk është dhënë ndonjë arsyetim se ku kanë shkuar këto para dhe as pse janë tërhequr./Indeksonline/

Back to top button