Lajme

Aktorja publikon videon shokuese: Jam me koronavirus dhe po më bien flokët, bëni kujdes ju lutem!

Aktorja e njohur amerikane Alyssa Milano ka fituar betejën me Covid-19 pasi qëndroi për 2 javë e sëmurë.

Në videon më të fundit në Instagram, aktorja tregon se është shumë e shq etësuar, pasi po i bien flokët.

“Mendova të tregoja se çfarë iu bën COVID-19 flokëve tuaj. Merreni seriozisht”, shkruan Alyssa krah videos ku tregon si i bien flokët.

Aktorja bën thirrje që të përdoret maska dhe të ruhet di stanca fiz ike.

“Dua që ta dini se kjo sëmundje nuk është mas htrim. Mendoja se po vdi sja. Ndihesha sikur do vd isja. Nuk dua askush të ndihet në atë mënyrë që u ndjeva unë”, u shpreh aktorja.

Back to top button