Lajme

Albin Kurti: Populli im i dashur, Ja çka do të ndodhë në Uashington më 27 qershor

Lideri i Vetëvendosje, Albin Kurti edhe sot ka komentuar takimin e 27 qershorit në Shtëpinë e Bardhë midis krerëve më të lartë shtetëror të Prishtinës dhe Beogradit.

Kurti përmes një postimi në rrjetet sociale ka theksuar se data 27 qershor e takimit është pas zgjedhjeve që mbahen në Serbi dhe vizitës që presidenti serb e ka në Moskë për të takuar me presidentin Putin.

Ja postimi i plotë i Kurtit:

Source link

Back to top button