Lajme

Albin Kurti publikon një video ku shihet si bën hajgare me LDK-në! (PAMJE)

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, shihet teksa flet për Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe largimin e Vjosa Osmanit nga dy pozitat që mbante në parti, shkruan Gazeta Express. Fjalimi i Kurtit duket të jetë mbajtur në qershorin e vitit të kaluar në Batllavë me rastin e datës së themelimit të Lëvizjes Vetëvendosje /Pamje mePosht

Tutje Kurti me ironi thotë se LDK’së nuk i ka mbetur gjë tjetër veç ta bëjë edhe Ismet Beqirin kryetar të Forumit Rinor të LDK’së./GazetaExpress

Back to top button