Lajme

Albin Kurti: Te gjithë së bashku plus Presidentin le ta marrin veç vet i mposhti në zgjedhje

Kryeministiri i Vendit Albin Kurti edhe njëherë ka deklaruar që ai veç do t’i mposht të gjithē kundërshtarët së bashku në zgjedhjet e ardhshme.

‘Të gjithë së bashku plus le ta marrin edhe Presidentin e vendit dhe te dalin në zgjedhje pêrballe meje, do ti mposhti të gjithë bashkë’ tha Kurti ne T7, njofton Albanian Show

Kurti ka lavdëruar edhe sonte Vjosa Osmanin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button