Lajme

Alesia Bami i vë flakën’ rrjetit me pozat e fundit në jaht

Ish-velina Alesia Bami, tashmë moderatore, i ka ‘çmendur’ të gjithë me pozat e saj të fundit.

Bukuroshja e ekranit ka publikuar në Instagram disa foto tepër joshëse. Me bikini seksi që i tregojnë format perfekte, Alesia ka provokuar në pozicione delikate ndërkohë që shëtiste me jaht.

View this post on Instagram

☀

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on Jun 29, 2020 at 3:04am PDT

Në foton e parë ajo ka vendosur vetëm simbolin e diellit, ndërsa në foton tjetër ka shkruajtur “Po mendoja, mbaje se na zuri”.

View this post on Instagram

Po mendoja : Mbaje se na zuri 😂😝 !

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on Jun 29, 2020 at 7:06am PDT

Pëlqimet dhe komentet në faqen e bukuroshes Bami kanë qenë të shumta.

The post Alesia Bami i vë flakën’ rrjetit me pozat e fundit në jaht appeared first on Albanian News.Burimi

Back to top button