Magazina

Alvisa ngushton fustanin, mahnit fansat duke vënë në pah gjoksin

Alvisa që nga fillimi i sezonit të ri të Përputhen është njëra nga të preferuarat e publikut.

Pavarësisht se ish i dashuri i saj u bë pjesë e emisionit për disa javë duke i sjellur stres ajo nuk është ndalur.

Pas largimit ajo u kthye prapë duke u deklaruar për konkurrentin që ka pëlqim të madh Bashkimin.

E së fundmi Alvisa mori vëmendje me foton ku shihet me fustan super të ngushtë duke vënë në pah kështu gjoksin./InfoKosova/

“Për’puthen” vendi i ‘talenteve’, edhe Alvisa i bashkohet muzikës?

“Për’puthen” është program i dashurisë, i cili për qëllim ka krijimin e çifteve të reja brenda emisionit.

Mirëpo, duket se protagonistët më shumë po hynë për të marrë famë sesa të gjejnë dashurinë.

Pas Melisës, Mevlanit, Anës, Princit e disa konkurrenteve të tjerë të cilët u futen në botën e muzikës, tani edhe Alvisa bëri një paralajmërim në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ndau një video në veturë duke kënduar këngën e Loredanës me Don Xhonin duke shkruar:

Si thoni per nje keng …? .

Pas shumë komenteve negative që mori, ajo e ndërroi mbishkrimin duke ia shtuar edhe këtë fjali: Mos e merni seriozisht ./Indeksonline/

Shiko videon:

Ja se si ‘sakrifikon’ Alvisa për Bashkimin

Alvisa dhe Bashkimi jane nder qiftet me te komentuara ne vend.

Dyshja që u larguan ‘çift’ nga programi ‘Për’puthen’ ku edhe u njohën Alvisa dhe Bashkimi, si duket jashtë po ju vazhdon lidhja për mrekulli.

Kësaj here Alvisa është shfaqur duke ‘sakrifikuar’ mbrëmë në kohë stuhie për ta marrë Bashkimin vonë në kufi me makinë.

Bashkë me ta ka qenë edhe Albi, ku ata kanë postuar një foto teksa duket Alvisa në timon./GazetaBlic/

Me pozë nga vetura, Alvisa tregon të pasmet e mëdha

Alvisa Qarri dhe Bashkimi janë deklaruar në Përputhen për njëri tjetrin.

E lumtur tashmë ajo po sjell fotografi të shumta në rrjetet sociale.

Së fundmi ka pozuar nga vetura.

Me këmbën mbi këmbë ajo ka vënë në pah të pasmet e mëdha./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button