Magazina

Ana dhe Fatjoni kapen ‘mat’(VIDEO)

Autorja e emisionit Përputhen, Olsa Muhameti ka befasuar sot fansat e saj.

Ajo ka publikuar një video teksa shihen bashkë Fatjoni dhe Ana 1, shkruan infokosova.
“Çka po ndodh”, ishte mbishkrimi i Olsës në video.

A po rikthen përsëri në Përputhen?, apo çka po ndodhë?!, mbetet të shihet në vazhdim./infokosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button