Magazina

Ana e tepron, krejt gjoksin në ‘fushë’

Ana Kabashi u shfaq tejet atraktive në foton e fundit.

Ajo ka pozuar në bluzën pa jelek derisa duket mjaft joshëse.

Menjëherë filluan pëlqimet e komentet e mira.

Me stil të tillë ajo pëlqehet mjaft shumë edhe nga publiku.

Ana Kabashi zbulon gjoksin, shfaqet kaq e zjarrt

Ana Kabashi po vazhdon të sjell imazhe ku shfaqet atraktive.

Ajo së fundmi ka sjellur një fotografi ku zbulon gjoksin.

Me bluzën e hapur i duken edhe sytjenat ndërsa vë në pah edhe barkune tonifikuar.

Ana di të sjell foto të tilla atraktive duke mahnitur rrjetin.

Ana Kabashi cmendi rrjetin me këto foto

Ana Kabashi është ndër këngëtaret e cila bën bujë në cdo paraqitje të saj.

Njejt ka ndodhur edhe me fotot e fundit që ka postuar në Instagram.

E veshur me një fustan të kaft të shkurtë ajo thekson linjat përfekte.

Shiheni dhe vet.

Ana Kabashi duket e mrekullueshme në veshje tradicionale shqiptare

Ajo tashmë është shndërruar në një nga artistet më të pëlqyera në tregun shqiptar.

Bëhet fjalë për këngëtaren Ana Kabashi, e cila vazhdon të jetë shumë e komentuar për karrierën profesionale e po ashtu edhe për postimet që bën në rrjete sociale.

Ndonëse shquhet për stilin e veçantë, ylli këtë herë është shfaqur shumë më ndryshe ngaqë jemi mësuar.

Bukuroshja nga Peja mori vëmendje me një paraqitje të mrekullueshme në veshje tradicionale shqiptare, që ngërthejnë në vete edhe elemente moderne.

“Në një mënyrë tradicionale. Shihemi për Vitin e Ri”, kanë qenë fjalët përkrah postimit.

Duket se Ana ka rezervuar diçka për fansat në fundvit, përkundër se nuk zbuloi më shumë.

Komplimentet kanë qenë të shumta në fotografitë që po ashtu morën mbi një mijë pëlqime.

Ky fotosesion i Kabashit shihet të jetë realizuar në Deçan, në të cilin nuk munguan as motivet e tjera kombëtare shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button