Magazina

Ana i ulet në prehër Bledit, Efi dhe Mikela nuk përmbahen nga veprimi i saj

Ditën e sotme u transmetua takimi mes Kristos me Anën, që duket se nuk kishte shkuar aq mirë.

Mes konkurrentëve të tjerë, edhe Bledi komentoi takimin.

Ai Bledi shprehu hapur pëlqimin e tij për Anën duke habitur Efin dhe Mikelën.

Pasi i tha se do ta pyeste për familjen, Ana shkoi t’i ulej në prehër dhe thumboi Mikelën duke i thënë se kështu do rrijnë në takim, jo sipër pianos.

“Me ty kam fantazuar çdo gjë” Konkurrenti bën deklaratën e fortë për Anën!

Me hyrjen e Anës në programin Për’puthen, një pjesë e madhe e djemve kanë shfaqur interes për të, ishte ajo e cila nuk hezitoi t’i pro.vokonte duke nisur me Brunon e duke vijuar me Erjonin, ndonëse ky i fundit është shfaqur tepër i afërt me Mikelën.

Pas kësaj, Erjoni ka bërë një deklaratë të fortë, ai u shpreh se me Anën ka fantazuar çdo gjë kur e shihte nga ekrani në sezonin e vitit të kaluar.

Nuk mungoi ndërhyrja e Rrushes, me të cilën konkurrentët e tjerë kanë vënë re shikime që i cilësojnë si të zjarrta.

“Me ty kam fantazuar çdo gjë, që nga momenti i takimit të parë deri tek momentet intime.”– ka thënë Erjoni deklarate e cila nxiti shume debate.

Ndodh edhe kjo! Mikela i jep flakaresha Erionit në studio pasi e ‘tradhëtoi’ me Anën

E gjitha ka ndodhur si shkak i Ana Lleshit pasi konkurrentja e programit, kishte zhvilluar një takim në prapaskenë me Erionin gjë e cila e acaroi Mikelën.

Dyshja ngac.monin njëri-tjetrin me prekje dhe puthje teksa Mikela nuk ka duruar, megjithatë duke e ditur faktin se ajo po qëndron në Përputhen vetëm për Erionin ka pasur edhe të drejtë.

Ndërkohë, Ana me Erionin e anuluan takimin katër minutësh sepse Erioni shkoi pas Mikelës me kërkesën e Anës e cila i tha të shkonte.

Ndryshe, Ana bëri edhe disa veprime tjera me Bledin, konkurrentin tjetër, vajzat reaguan duke thënë se po i bën vetëm për të provokuar./Lajmi.net/

Ana ia kthen të pasmet ‘gjigante’ kameres

Ana Lleshi është kthyer prapë në Përputhen.

Pasi sezonin e kaluar nuk mundi të gjej dashurinë ajo është bërë pjesë e tij edhe në sezonin e ri.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi mjaft atraktive.

Ajo ka vënë në pah të pasmet e mëdha me pozë nga mbrapa derisa shihet se ka marrë disa dhurata të bukura./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button