MuzikeTV/FilmYjet

Ana Kabashi interpreton “Love On The Brain” të Rihannas

Krahas të qenit një prej femrave më atraktive të skenës shqiptare të muzikës, Ana Kabashi njihet edhe për aftësitë e saja vokale.

Këngëtarja është e njohur për interpretimet e drejtpërdrejta, ndërsa një të tillë e ka ndarë me fansat e saj përmes një videoje të publikuar në rrjetet sociale.

Ajo ka zgjedhur ta këndojë hitin e Rihannas, “Love On The Brain”, duke sjellë një interpretim të drejtpërdrejtë për ndjekësit e saj të shumtë.

View this post on Instagram

When u sing her songs, u gotta be on @badgalriri mood 🔥 #coverofthenight #loveonthebrain #coversong #rihanna

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Oct 19, 2019 at 1:14pm PDT

Ndryshe, Rihanna e ka lansuar këtë këngë në qershor të vitit 2016 dhe është shndërruar në një prej hiteve të saj.

Videoklipi i “Love On The Brain” numëron 253 milionë shikime në shërbimin më të popullarizuar të shpërndarjes së videove, YouTube. /Telegrafi/

The post Ana Kabashi interpreton “Love On The Brain” të Rihannas appeared first on Telegrafi.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Na ndiqni ne Facebok
Like nese je Shqiptar

Close
Close