Magazina

Ana Kabashi tregon të pasmet e mëdha

Ana Kabashi ka postuar disa fotografi të reja ne Instagram.

Ajo erdhi me poza nga mbrapa ku vë në pah të pasmet e mëdha dhe duket shumë pr.ovokuese.

Anën jemi mësuar ta shohim shumicën e kohës me rroba të shkurtra duke ekspozuar trupin.

Mirëpo edhe me këtë veshje të ngushtë ajo duket kaq e zjarrtë.

Engjëllushe Salihu është njëra ndër këngëtaret që pëlqehet shumë nga publiku.

Këngët e saja dëgjohen mjaft shumë fal zerit te saj shume te bukur.

Ndërkaq ajo merr vëmendje të madhe edhe në paraqitjet e saja elegante.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar këngëtarja e cila u pelqye jashtezakonisht shume nga ndjeksit e kengetares.

Njomza Martinaj është mjaft e talentuar.

Vajza e Shyhrete Behluli ka një sallon bukurie që pëlqehet shumë për rregullimet që bën.

Së fundmi si rrallë herë ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin.

Shikojeni sa i bukur e zotëri qenka./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button