Lajme

Analisti Kosovar ‘godet’ Isa Mustafën, mizorisë po i vjen fundi

Analisti kosovar ‘godet’ Isa Mustafën, mizorisë po i vjen fundi

Gazetari Enver Robelli përmes një shkrimi në Facebook, ka kri tikuar kryetarin e LDK-së Isa Mustafa, pas reagimit ndaj komenteve të diplomatëve të shquar ndërkombëtar për çështjen e Gjykatës Speciale dhe takimit në Uashington.

“Kur je kryetar partie pa kurajë, atëherë merresh me pensionistë politikë të Europës dhe jo me thelbin e problemit. E kur nuk merresh me thelbin e problemit, atëherë je pjesë e problemit” ka shkruar Robelli.

Shkrimi i plotë:

Source link

Back to top button