Magazina

Anastasiya është në hall dhe ju mund t’i ndihmoni!

Është një nga ruset më sensitive në botë.

Por, Anastasiya Kivtko ka rënë në hall, jo që është dobësuar, por, ka një mëdyshje.

Në Instagram, bukuroshja ka postuar tri foto duke marrë rreze dielli.

E se cila është foto më e bukur, nuk po e di as ajo, prandaj ju pyet, e para, e dyta apo e treta?

Modelja superseksi me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, njihet për format e saj me të cilat po i bën një konkurrencë të fortë yllit Kim Kardashian.

24 vjeçarja që karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes shkaku i form ave të saj tru.pore si dhe bukurisë që ka.

Nuk ka se si të ikë edhe paraqitja e saj e fundit në llogarinë e saj në Instagram, ku ajo ka po.zuar me bik ini duke theksuar for mat e përthyera me të cilat ka bërë për vete miliona fansa nëpër botë. /Indeksonline/

Bukuroshja superseksi me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, njihet për linjat e saj me të cilat po i bën një konkurrencë të fortë yllit Kim Kardashian.

24 vjeçarja që karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes shkaku i formave të saj si dhe bukurisë që ka.

Nuk ka se si të mos bie në sy edhe paraqitja e saj e fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka po.zuar mjaft e ‘nxehtë’ duke theksuar format e përthyera me të cilat ka bërë për vete miliona fansa nëpër botë.

Modelja e njohur ruse Anastasiya Kvitko kujdeset që të tregoj astet në çdo imazh.

Pasi posedon një trup për lakmi, edhe pozat e saj janë gjithmonë sensitive.

Sonte ka vendosur t’i lë pa gjumë fansat e saj, duke pozuar me një fustan të shkurtë teksa ekspozon gjoksin dhe të pasmet gjigante.

Se sa e zjarrt është, mund ta shihni në imazhin në vazhdim./Indeksonline/

Ajo është rusja më superseksi në botë.

Anastasiya Kvitko ka hedhur një foto në Instagram ku padyshim ka mahnitur gjithë ndjekësit e saj me asetet që bukuroshja ka.

Në këtë foto, ajo doli e veshur me rroba plazhi ngjyrë trupi dhe dukej sikur ishte e tëra e zveshur.

Një foto si kjo, padyshim që u pëlqye shume.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button