Magazina

Andi dhe Melisa bashkë, e konfirmon Melisa

Ish konkurrentja, Melisa Llleshi, të diele u largua nga emisioni më i shikuar Pëputhën.

Fansat aludojnë se largimi i Melises erdhi si pasojë e një lidhje jashtë me ish konkurrentin tjetër Andi Shehu, shkruan infokosova

Ditën e sotme ka qarkulluar një fotografi, ku Melisa kishte bërë bisedë me një fanse të saj.

“O melisss, të pash sot kur po ngjisje shkallet me Andin dhe ule kokën.

Jam ajo goca me çantë blu që po ju shikoja në kokërr t’synit”, i kishte shkruar fansja.

“Okej, se me keni çmendur”, ia ktheu Melisa.

“Shyqyr e pranove”, përfundoj fansja.

“Do s’do një dite do merret vesh”, me këtë fjali e ka konfirmuar Melisa./infokosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button