Lajme

Andrra mahnit fansat, shfaqet e mrekullueshme në fustan të bardhë

Andrra Destani është një fytyrë e njohur në mediat rozë.

Duke qenë një person i dalluar ajo e shfaq elegancën që ka.

Në këtë imazh të fundit, me një fustan të bardhë dhe të bukur ajo duket e mrekullueshme.

Theksojmë, Andrra pritet që të bëhet nënë për herë të dytë./Kosovarja/

Back to top button