Magazina

Aneta Beri bukuroshja shqiptare që i bënë meshkujt ta lusin me lot

Ashtu siç di gjithmonë të paraqitet ekstravagante dhe të.rheqëse, nuk munguan as këtë herë pozar mahnitëse nga modelja shqiptare.

Bëhet fjalë për, Aneta Beri, 19 vjeçarja e cila arriti majat e suksesit në botën e modelingut me fizikun e saj përfekt.

Aneta jeton dhe vepron me familjen e saj në kryeqytetin e Anglisë në Londër.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi që ‘çmendi’ rrjetin me linjat që ka theksuar veshur në një një maic të shkurtër dhe pa të brendshme dhe një palë gjinse të ashtuquajtura ‘shizerka’.

As këtë herë nuk i munguan komentet pozitive, e cila sërish goditi qendrën e vëmendjes. Ndryshe, Aneta ka mbi 165 mijë fansa në Instagram.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button