Magazina

Antonias mezi ia mbajnë gjoksin e madh sytjenat

Antonia Gjoka është ish konkurrentja e emisionit të dashurisë Përputhen.

Ajo po vazhdon të jetë e komentuar në publik me fotot provokative që sjell.

Së fundmi ajo ka pozuar veshur në komplete të zeza.

Por që vëmendje mori me gjoksine madh që mezi ia mbajnë veshjet./InfoKosova/

Antonia Gjoka nuk po ndal fotot e nxehta.

Ish konkurrentja e Përputhen duket mahnitëse në secilën pozë njëra më e bukur se tjetra.

E që vëmendje mori me gjoksin gjigant me bluzë të hapur.

Fotot e tilla p pëlqehen mjaft shumë edhe nga ndjekësit./InfoKosova/

Antonia postoi disa fotografi të nxehta.

Konkurrentja superseksi e Përputhen postoi një fotografi nga mbrapa ku vë në fokus të pasmet, shkruan InfoKosova.

Ajo gëzon forma të bujshme trupore që nuk heziton ti vë në pah secilën paraqitje.

Ajo ka shprehur pelqim për Brunon dhe Bashkimin ndërsa ka realizuar vetëm një takim deri më tani./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button