Lajme

Apel për ndihmë, shpërndajeni

Hoxha Elvis Naçi nga Tirana ka bërë thirrje që ta ndihmojmë një familje shqiptare e cila është në gjendje të rëndë ekonomike, transmeton Albanian Show

Ky është postimi i plotë i Hoxhës.

E çelim iftarin me buke lot..😢
Jetojne ne cader dy prinder te semure me 4 femi te vegjel, ne kushte ekstreme.
Kur bie shi nga frika strukemi dhe mezi mbaj femijet nga e qara…. Ne kete muaj te Madhnueshem do te deshiroja nje dhome ku te fus koken per keta femije.

Te behemi bashke per t’i blere nje shtepi ketyre engjejve te vegjel 😢
Gofundme: https://www.gofundme.com/f/ramazan2020
Pay pal:[email protected]

Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus
Emri i Bankes: Post Finance
Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See
Konto Nr.: 15-387081-5
IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5
BIC: POFICHBEXXX

Të dhënat bankare në USA:
Bank Name : Morton Community bank
Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus
Routing Number: 071123204
Account number : 769397

Të dhënat bankare në Shqiperi:
Fondacioni Firdeus, Credins Bank,
Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania.
SWIFT CODE CDISALTR
IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481
IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479

Konto Gjermani:
Firdeus Germany Stiftung
Sparkasse Fürstenfeldbruck
IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46
BIC: BYLADEM1FFB
Zoti i shperblefte bamiresit!

Apel për ndihmë, shpërndajeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button