Lajme

Arbana Xhara përsëri ofendon Presidentin Erdogan, Ja pse!

Arbana Xhara edhe njeher i ka dal pune me Erdoganin.

Ai kesaj here nepermjet Hysamedin Feraj ak uzon se ai eshte erdoganist e titist per shkak debatit te Skendeerbeut.

Ja edhe shkrimi i plote i asaj;

Dy fjale per Hysamedin Feraj anetar i Kryesise dhe Keshillit te Pergjithshem ne VV.

Feraj eshte nder te paret qe nisi debatin per Skenderbeun duke e aku zuar he roin tone, se kreu mas akra ndaj shqiptarëve, e jo Perandoria Osmane. Feraj eshte nje pro erdo ganist, anti-amerikan me agjende te caktuar ne Kosove.

Feraj e ak uzoi Ramush Haradinajn si p ro-rus…po a ka me p ro rus-p ro sllav se soji i Ferajt.

Source link

Back to top button