Lajme

Arben Vitia e jep lajmin e mrekullueshëm, ja sa pak njerëz janë infektuar me Covid 19 sot në Kosovë

Vazhdojnë lajmet e mira nga Arben Vita, Ministri i shëndetësisë.

Ministri Vitia ka deklaruar që edhe sot ka rënjë të prekurve me Covid-19, njofton Albanian Show

Ky është statusi i tij i plotë.

Sot nga 243 testime, kemi 22 bashkëqytetarë të shëruar dhe 7 raste pozitive me COVID-19.

Dita e katërt me radhë që i kemi këto rezultate pozitve të cilat lidhen me punën, angazhimin dhe respektimin e rregullave🙏👏
#mosurelakso

Burimi

Back to top button