Lajme

Arbenita fotografohet e zveshur në pjesën e sipërme

Arbenita erdhi më ndryshe në paraqitjen e radhës.

Arbenita erdhi më ndryshe në paraqitjen e radhës.

Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit një foto në Instagram, të cilën e shkëputi nga një fotosesion i saj.

Në këtë foto, bukuroshja shfaqet e veshur me pantallona të zi ndërsa në duar kishte vendosur doreza me të cilat po e mbulonte gjoksin.

Pasi nuk mbante as sytjena veshur, Arbenita tentoi që me anë të duarve ta mbulonte gjoksin e saj, por ajo u pendua dhe e fshiu këtë imazh.

Përmes një tjetër postimi, modelja tha se është shumë e lumtur që javën tjetër do t’i kthehet punës pas pandemisë.

Shiko Fotot:

Shiko Fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button