Lajme

Arbenita Ismajli publikon fotografi me Akon: Thjesht e dua artin dhe kulturën e tyre

Pas vdekjes së afro-amerikanit George Floyd, shumica e popullsisë kanë filluar të ndajnë mesazhe sensibilizuese në rrjete sociale.

Edhe modelja e njohur, Arbenita Ismajli, ka bërë një gjë të tillë, e cila ka ndarë një fotografi me një artist ndërkombëtar.

Imazhin ajo e ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku është parë me këngëtarin Akon, emri i vërtetë i të cilit është Aliaume Damala Badara Thiam.

Burimi

Back to top button