Lajme

Arbërie Nagavci flet në emër të Vjosa Osmanit

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga VV, Arbërie Nagavci ka thënë se nuk do ta drejtojë seancën e sotme, dhe se është e lumtur që pjesë e ktij turpi siç e ka quajtur ajo, nuk do të bëhet pjesë e as Vjosa Osmani, shkruan Gazeta Metro.

Nagavci për T7 ka thënë se seanca e sotme është seancë e turpit dhe se nuk pranon që të bëhet pjesë e një skenari të tillë.

“Kjo seancë është seancë e turpit, dhe unë jam e gëzuar që zonja Osmani nuk do të bëhet pjesë e këtij turpi. As unë s’mund të jem pjesë e këtij skenari të trupshëm”, ka thënë Nagavci.

Ndryshe, Vjosa Osmani më herët deklaroi se në seancë do të merret vesh nëse do ta drejtojë ose jo.

Burimi

Back to top button