Magazina

Arbnora Ademaj e gjeti djalin në Turqi
Arbnora Ademaj prej kohësh po qëndron në Turqi, ku edhe është angazhuar në fushën e kinematografisë.

Ish “Miss Kosova” dhe një prej bukurosheve më të përfolura në vend, e ka nisur mbarë karrieren si aktore serialesh.

Modelja dhe aktorja Arbnora Ademaj është bërë pjesë e serialit turk “Kirik Hayatlar” (Jeta e thyer), që është prodhim i “Kanal D”.

Bukuroshja në serial e ka një djal të quajtur Mert, me të cilin ka lidhje të shkëlqyer edhe jashtë serialit.

Ndryshe, Arbnor Ademaj po shkëlqen në çdo seri të “Kirik Hayatlar”, për çka edhe po merr kritika pozitive nga media.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button