fbpx
MuzikeTV/FilmYjet

Arilena Ara publikon bashkëpunimin e radhës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ka prezantuar për publikun projektin e saj më të ri muzikor.

Ajo ka sjell këtë herë një bashkëpunim me Florin, të titulluar “Doja”.

Kënga është e zhanrit baladë, dhe është punuar nga producenti i njohur Darko Dimitrov.

Për vargjet e tekstit është kujdesur Lindon Berisha, dhe të dy këta janë njëherësh autorë të këngës më të suksesshme të Arilenës, “Nëntori”.

Arilena përndryshe është shumë aktive në muzikë me projekte të shumta muzikore, të cilat gjithnjë priten mirë nga publiku.

“‘Doja’ – një këngë shumë afër zemrës sime, krijuar 3 vite më parë nga Darko Dimitrov, mirënjohëse! Me një ndjesi rrëqethëse shkruar nga Lindon Berisha, Flori – zëri yt që aq shumë e dua! Faleminderit për emocionin e bukur që i dhurove “Dojës” tonë! Thjeshtë dhe pa shumë fjalë, për ju me gjithë energjinë tonë “DOJA””, ka shkruar Arilena në Instagram, teksa i ka prezantuar fansat me këngën e saj të re. /Telegrafi/

The post Arilena Ara publikon bashkëpunimin e radhës appeared first on Telegrafi.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close