Lajme

Arjan Konomi, për herë të parë tregon të vërteten se çfarë ndodhi mes Teas dhe Andit!

Opinionisti i emisionit më të shikuar në Shqipëri, Arjan Konomi, ishte mysafire këtë të diele në emisionin shumë të shikuar në Kosovë “Kojshia Show”.

Ai u pyet se çfarë ndodhi në mes Teas dhe Andin, shkruan infokosova.

Arjan Konomi u përgjigj duke treguar të vërteten!

Shikoni minutën e 14./infokosova/

Back to top button