Magazina

Arjola: Unë jam gruaja e parë që kam vozitur një veturë të tipit “Porsche” në Shqipëri

Arjola Demiri është njëra ndër banorët para të shtëpisë së “Big Brother VIP”, madje ajo shpeshherë është cilësuar edhe si favorite për çmimin kryesor.

Aktorja herë pas here e ka treguar f iksimin e saj për veturat.

Në një bisedë me Donaldin, Beatrixën, Einxhelin dhe të tjetrët, Arjola tha se ka qenë gruaja e parë që ka vozitur veturë të tipit “Porsche” në Shqipëri.

“Zemër, unë jam e para femër që kam vozitur Porsche në Shqipëri, dhe bëhet fjalë për vitin 2008, kur atëherë ishin gjërat ndryshe”, tha Arjola.

Arjola Demiri duket mahnitëse duke ngrënë mëngjes në natyrë

Ariola Demir kohëve të fundit po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë po bëhet kryefjala e mediave rozë.

Ajo shpeshherë po merr vëmendjen me fotografitë e saj të nxehta dhe po komentohet mjaftë shumë.

Së fundmi ajo në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një fotografi duke ngrën mëngjesin në natyrë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo po duket mjaftë në formë edhe me plotë energji pozitive për të startuar ditën. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button