Lajme

Arrestohet një femër, punonte dhe shërbente pije në lokalin e saj

Është arrestuar e dyshuara femër kosovare nga fshati Stanofc i Ulët, Vushtrri e cila nga njësiti policor është hasur brenda në një lokal duke punuar dhe duke shërbyer pije.
E dyshuara nuk ka respektuar vendimin e qeverisë, ndaj të cilës është iniciuar lënda e rastit dhe e njëjta pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button